Російські окупанти, які захопили Запорізьку АЕС, планують розпочати “утилізацію” боєприпасів прямо на майданчику станції.
Про це повідомила прес-служба НАЕК “Енергоатом” у Telegram.
-У найближчу годину окупанти, що захопили Запорізьку АЕС, планують розпочати «утилізацію» боєприпасів прямо на майданчику станції біля руїн учбово-тренувального центру ЗАЕС. Іншими словами, божевільні рашисти збираються підривати боєприпаси прямо напроти енергоблоку №1 атомної станції! – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









