Обласний шелтер. На Дніпропетровщині у селі Волоське з початку війни відкрили центр розміщення біженців. Він розташований в школі та має 250 спальних місць. Там здебільшого родини з дітьми, які потрапили під бомбардування у Харкові та області. Близько 120 волонтерів тут годують, допомагають, розвозять та разом з аніматорами розважають дітей. Беруть участь в забезпеченні всіх потреб, як й жителі ОТГ такіблагодійні фонди. Але на цьому діяльність центру не закінчується. Як зазначає волонтер та священнослужитель Андрій Пінчук, центр має три напрямки роботи, які включають в себе евакуацію з гарячих точок, розміщення в шелтері та евакуація на захід України або в країни європи.








