На Дніпропетровщині відновлюють міжобласні перевезення. Розширюється сполучення між містами та громадами області. У регіоні працюють вже 23 автостанції з 29 що діляи до війни, зазначає начальник управління транспорту Дніпропетровської ОВА Михайло Варакута.Зокрема, з Дніпра тепер можна дістатися автобусами до Запоріжжя, Одеси, Полтави, Олександрії, Кропивницького, Умані, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Львова. На автостанціях можна уточнити актуальний розклад маршрутів. Iгор Маковцев директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, додав, початок роботи міського транспорту вранці залишається без змін – 6:30-7:00. Нині Дніпром курсує понад 500 автобусів.








