У власній трикімнатній квартирі мешканець Кам`янського облаштував теплиці з коноплями.
Після вирощування – сушив, фасував та збував нарковмісні рослини.
Правоохоронці встановили, що 45-річний чоловік у двох кімнатах облаштував теплиці, оснастив їх спеціальним освітленням, системою вентиляції та поливу й забезпечив «сприятливі» умови для вирощування наркотичних рослин.
Під час обшуку у чоловіка вилучили стебла конопель, а також нарковмісні рослини у сушеному та розфасованому у сліп-пакети вигляді. Все вилучене направили на експертне дослідження.
Чоловіка затримали. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Юлія Олександрова









