Про це повідомила дніпрянка Вікторія Славинська.
Дошку встановили на домі № 74 по вулиці Старокозацька у 2016 році.
Жінка припустила, що меморіальну дошку зруйнували через те, що на ній були строфи з вірша Галича на російській мові.
«Напевно, це зробила людина, яку не має уявлення хто такий Галич. Це не виправдовує, але багато що пояснює. Це протест проти всього російського, хоч би яким воно було», – написала на своїй сторінці у Facebook Вікторія.

Ганна Рудська









