Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Як і обіцяв, уточнюю по останнім «прильотам». У нас шестеро поранених рятувальників. Вони у лікарнях. Одна дівчина важка, її зараз оперують. Підрозділ рятувальників потрапив під ворожий ракетний обстріл, коли розбирав завали на місці ранкової атаки. Але ракетні удари, на жаль, не єдина загроза». Сьогодні у Синельниківському районі підірвався чоловік, який взяв у руки касетний боєприпас. Це вже четверта смерть в області через такі боєприпаси»,– пишу на своїй сторінці у Facebook Резніченко.
Голова ОДА звернувся до мешканців та нагадав, що неможна брати у руки підозрілі знахідки. Це небезпечно.
«Рашисти вже кілька разів обстрілювали касетними снарядами наші села на кордоні з Донеччиною та Херсонщиною. Ця гидота підступна. Її особливість у тому, що боєприпаси, розкидані по великій території, ще якийсь час після обстрілу лишаються небезпечними. Потрібен час, щоб їх знешкодити. Почекайте і нічого не чіпайте. Рашистська гидота за все відповість! Все буде Україна!»,– написав Резніченко.
Ганна Рудська









