Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Три прильоти – на територію аеропорту в обласному центрі. Зруйновано також інфраструктуру поряд з летовищем. П‘ятеро співробітників ДСНС постраждали. Окрім цього, у Новопавлівці один цивільний загинув – взяв в руки касетний боєприпас. Я вкотре нагадую всім відчайдухам, що чіпати підозрілі предмети заборонено! Побачили боєприпаси – викликайте поліцію та ДСНС. Дніпропетровщина вистоїть попри все. Ворогу наша область не по зубам»,– написав на своїй сторінці у Facebook Микола Лукашук.
Ганна Рудська









