Вандали не вгамовуються. У відремонтованих скверах та новостворених зелених зонах Дніпра чи не щодня фіксують якісь зруйнування. У двох нових скверах лівого берега: імені Клочка та Слобожанському комунальники фіксують чергові поломки: зруйновані сидіння, пошкоджену плитку. На даний час будь-яке будівництво в Україні та Дніпрі призупинено. Підрядникам доводиться знов за власний рахунок відновлювати пошкоджене. Благоустрій у парках, скверах та зелених зонах створювався для всіх містян аби було зручно прогулятися та відпочити. Тож якщо ви помітили, що хтось здійснює акт вандалізму- не полінуйтеся – зателефонуйте до поліції. Вандалам доведеться за свої кошти відновлювати зруйноване.








