На Дніпропетровщині протягом останнього тижня значно покращилась ситуація з забезпеченням ліками та виробами медичного призначення. Профільні заклади області отримали гуманітарну допомогу від Міністерства охорони здоров’я та інших країн. Директорка Східного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Наталія Будяк звернулась до мешканців області з проханням не викуповувати ліки великими партіями аби їх вистачило на всіх.








