Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 10 квітня. 21.35. Наші військові нещадно нищать орка. Сьогодні збили над нашою областю ще й ворожу ракету. З думками про перемогу й засинаємо. Тихої ночі, Дніпропетровщино! Все буде Україна!»,– написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









