Поруч з містом та районом ворожих військ і техніки немає.
Про це повідомив мер Нікополя Олександр Саюк.
«Вночі надзвичайних ситуацій не траплялось, місто та всі його служби працюють у штатному режимі. До Нікополя прибули близько 2000 переселенців з міст, де йдуть активні бойові дії. І це тільки ті, хто офіційно зареєструвався. Їм надається вся необхідна перша гуманітарна допомога. Щодня мені телефонує багато людей з пропозиціями надати своє житло для переселенців. Вдячний нікопольцям та жителям району, які в такий складний час допомагають усім, хто цього потребує. Всі роблять ці вчинки від щирої душі, без фото-відеозвітів та селфі та піар-кампаній. Зі свого боку ми також всіляко їх підтримуємо та допомагаємо»,– написав на своїй сторінці у Facebook Саюк.
Мер залишив телефони по яким вимушені переселенці зможуть отримати консультації з багатьох питань, таких як пошук житла, оформлення документів, отримання гуманітарної допомоги та інше: (050) 362 17 50 та 066 336 50 30.
Ганна Рудська









