У ніч на 13 квітня в центрі України росіяни обстріляли залізничну станцію, серед пасажирів і залізничників ніхто не постраждав.
Про це заявив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін у телеграмі.
“Сьогодні вночі російські війська обстріляли залізничну станцію в Центральній Україні. З міркувань безпеки ми змінили маршрут та графік для 17 пасажирських поїздів”,– повідомив він.
Це призвело до затримки потягів, найдовша з яких становить 7 годин 23 хвилини, однак Олександр Камишін назвав пріоритетом безпеку.
“Ніхто із наших пасажирів та залізничників не постраждав в результаті обстрілу. І це головне”,– наголосив голова правління “Укрзалізниці”.
Юлія Олександрова









