28 квітня окупанти з «Градів» обстріляли Велику Костромку.
Пошкоджено кілька житлових будинків.
Загинув 71-річний чоловік.
Через обстріл село частково залишилось без світла та газу.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Нелегкий для Дніпропетровщини день.
Надвечір ворог обстріляв касетними снарядами Велику Костромку, що у Криворізькому районі. На жаль, одна цивільна людина загинула. Наразі з’ясовуємо масштаби руйнувань житлового сектору та господарських будівель.Також протягом дня ЗСУ успішно відбили спробу штурмових дій окупаційних військ в районі населеного пункту Заградівка, що на межі Херсонщини та Дніпропетровщини. Наші захисники – найкращі. Говорив це раніше і говоритиму завжди.
Станом на цю хвилину окупантів в області немає,– написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









