Ракета влучила у склади агропідприємств.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 1 травня. 13.13. У нас «приліт» у Синельниківському районі. Людей не зачепило. Ракета влучила у склади агропідприємств. Один пустий, інший з зерном. Вони зруйновані. Орки з хворобливою упертістю «демілітаризують» наші склади»,– написав Резніченко.


Ганна Рудська









