Росія почала застосовувати в Україні ракети радянського зразку.
Зараз це в основному ракети виготовлені в 60-х роках минулого століття.
Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.
“Російська сторона застосовує зараз в основному ракети типу Х-22 типу (старий радянський виріб 60-х років, з круговою ймовірною помилкою відхилення 200-300 метрів і дуже складною і небезпечною процедурою спорядження/застосування, там високотоксичне паливо) і “Кинджали” сучасну гіперзвукову ракету з літаків МІГ-31. Застосування одночасно найдавніших (і найнебезпечніших) і найсучасніших ракет, показує, що в них пішла економія високоточних ракет, що займають нішу між похмурим старінням і небагатьом кількістю найсучаснішої зброї”,– повідомив Арестович.
На його думку, застосування радянських ракет буде давати:
• більше промахів і, відповідно, попадань у житлові квартали (Х-22),
• більше влучень у вибрані цілі (Кинжал), без можливості перехопити (гіперзвукові ракети не перехоплюються).
Громадян України закликають не нехтувати повітряними тривогами.
Юлія Олександрова









