Цієї весни у Дніпропетровській області створили майже 160 га нових лісів. Висадили понад 1 млн дерев. В планах зробити ще стільки ж до кінця травня, повідомив перший заступник начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.Загалом у 2022 році лісники регiону планують висадити 4 млн дерев. Половину навесні, решту – восени.








