Як повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, горіння таких снарядів зупинити майже неможливо.
Самі окупанти стверджують, що застосували запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами.
“14 травня окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби (висновок залишимо спеціалістам). Самі окупанти стверджують, що було застосовано запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами. Температура горіння близько 2-2,5 тисяч градусів за Цельсієм. Горіння зупинити майже неможливо”, – повідомив він.
Нагадаємо, 14 травня віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що українська влада готується підписати документ про евакуацію з “Азовсталі”. Він може бути укладений за посередництвом Китаю або Туреччини. Також його повинні підписати представники “Червоного хреста”.
Юлія Олександрова









