Після початку війни турецькі метробудівники припинили роботу та покинули країну . Залишився у гуртожитку лише Нуреттiн з колегою – вони мають доглядати за усiм , що залишилося . Коли до Дніпра поїхали перші переселенці – вирішили їх тут поселяти – все одно приміщення вже стояли порожні . Тут живуть переважно сім’ями та з дітьми – зараз у гуртожитку мешкають 75 маленьких переселенців








