Дніпровські кухарі долучились до озеленення парків Дніпра . Висадили 25 червоних дубів у сквері Металургiв . Сорт таких дерев , якщо приживеться , то проіснує 400 років . Дуб – символічне дерево . У козаків він був оберегом . А ще символом витривалості , величі та могутності . Восени ці дерева мають червоне листя . Після висадки місто візьме дуби на баланс , за ними будуть доглядати . Ініціативу висаджування дерев у парках Дніпра вже вдруге запропонувала громадська органiзацiя ” Асоцiацiя ресторанів та готельерiв Дніпра ” .








