За час війни « швидкі» регіону виїжджали до пацієнтів більш ніж 100 тис разів . Серед них люди з інфарктами , інсультами , постраждалі у ДТП , на пожежах . А ще – поранені військові . Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко повідомляє , в області працює 225 бригад екстреної допомоги . Окрім цивільних викликів , вони супроводжують поранених військових із зони бойових дій та цивільних з тимчасово окупованих території . Іноді виїжджають на 500 кілометрів . Також додає , у центрі працює понад 3 тис співробітників . Це потужна медична армія , яка рятує життя








