Попри війну, на Дніпропетровщині запускають дорожню інфраструктуру. Для руху відкрили перші майже 30 кілометрів нового автошляху у напрямку Києва. Це сучасна магістраль у 4 смуги, яка йде від обласного центру до мосту через канал Дніпро – Донбас. Нову дорогу будували в об’їзд населених пунктів. На ній облаштували зручнi з’їзди до сусідніх сіл. Звели міст для пішоходів, тунелі – для проїзду сільгосптехніки. Встановили сучасне освітлення. Проте найголовніше – ця дорога дозволить у найкоротший термін доїжджати до столиці.








