Вступ-2022: закінчується термін для участі у мультипредметному тесті. 7 червня – останній день, коли можна підтвердити своє бажання брати участь у основній сесії національного тестування. Зазначається, абітурієнти, які не засвідчили свій намір складати тест, в основній сесії взяти участі не зможуть. Але матимуть змогу зробити це під час додаткової сесії. Крім того, буде і третя спеціальна, яка пройде восени. За офіційними даними Міністерства освіти і науки України загалом понад 176 тисяч готуються складати тест в Україні, з них Дніпро обрали більше 7 тисяч абітурієнтів. Також повідомили, з 1 вересня навчальний рік в Україні розпочнеться в режимі офлайн.








