Аграрії Дніпропетровщини завершили посівну. Засіяли майже один мільйон двiстi тисяч гектарів ярих культур. Найбільше посiяли соняшника майже шістсот п’ятнадцять тисяч гектарів, кукурудзи понад триста тисяч, ярого ячменю – більше 115 тисяч гектарів. Ще на сімсот п’ятидесяти тисячах гектарів дозрівають озимі. Владислав Черчель директор інституту зернових культур повідомляє, стартують жнива зі збору ріпаку. Трохи пізніше аграрії візьмуться за пшеницю. Він додав, що цього врожаю вистачить щоб нагодувати нашу область та ще поділитися з іншими.








