До села Волоське, Дніпропетровської області приїхала гуманітарна допомога. На початку війни мешканці Донецької та Луганської області покинули свої домівки. Комусь вдалось виїхати за кордон чи на захід країни, однак людям, котрим їхати нікуди залишились у місцевому шелтері.








