У Дніпрі роздали першу партію учнівських квитків для переселенців міста у 5 тисяч екземплярів.
-Наразі усі надруковані учнівські перш ніж потрапити до своїх власників проходять декілька етапів створення: збір даних, верифікація, передача до друку, отримання готових карток, оцифрування та вже потім передача отримувачам. Цю партію ми вже оцифрували та майже всю передали закладам загальної середньої освіти, які власне і видаватимуть готові документи. Ми працюємо над тим, аби кожен гість міста Дніпра відчував себе як вдома, – зазначив директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР Артем Трапезніков.
Крім цього, наразі дніпровським учням 4-х та 9-х класів (2020-2021, 2021-2022 навчальних років) продовжено термін дії учнівських до 30 вересня 2022 року. А також для учнів 11-х класів (2021-2022 навчального року) – продовжено дію учнівських до 31 липня 2022 року.
До того ж впроваджується нова технологія продовження учнівських Дніпра для учнів 4-х, 5-х ,9-х, 10-х, 11-х класів.
-У старі учнівські ми приклеюватимемо голограми, таким чином, значно пришвидшимо процес продовження дії учнівського, а також надамо можливість школяреві користуватися усіма пільгами без затримки на заміну картки, – зазначив Артем Трапезніков.
Від 15 червня починається кампанія «перевипуску» учнівських за вищевказаним алгоритмом за адресою: парк Лазаря Глоби, з 9:30 до 16:00, на місці новорічної ялинки.
Усе, що потрібно мати з собою – учнівський. За планом процес наклеювання голограм продовжиться до 17 червня включно.
Учнівський квиток має багато переваг для школярів та їхніх батьків. Одна з головних – безпека дитини, адже батьки можуть з легкістю контролювати, коли дитина прийшла до школи, коли пішла. Крім цього, у вайбер- та телеграм-ботах вони стежать за навчальним розкладом та контролюють харчування у закладі, перевіряючи його фактично. Також учні можуть користуватися безкоштовним проїздом у електротранспорті та мають знижку у 25% на міські автобусні маршрути.
Така ж система працює і для викладачів закладів загальної середньої освіти.
Юлія Олександрова