У Дніпрі розпочалося справжнє літо, на термометрах до +33 градусів цельсію. Людей втомлює спека, тому аби освіжитися – охоче поспішають на міські пляжі. Втім, мало хто знає, що купатися там заборонено. Офіційно місцевими органами влади жоден з дніпровських пляжів не відкрито. Таке рішення прийняли, аби уникати масових скупчень людей. Для купання міська влада визначила лише два пляжі: один у місті Верхньодніпровськ та інший у селищі міського типу Дніпровське Кам’янського району. Незважаючи на це, на Воронцовському пляжі у Дніпрі, людей чимало. Переважно – переселенці. Втім, жодної таблички про заборону відвідування немає. Поспілкувавшись з людьми, з’ясовуємо, більшість навіть не знають про обмеження. Намагаються бути обачними, але відмовлятися від задоволення не хочуть, бо у часи війни для дорослих та дітей це хоч якась розвага.








