Війна триває. Вже 114 днів ЗСУ вибивають рашистів з нашої землі. Найтяжчі бої тривають на Сході. Загалом ситуація на фронті та мапа бойових дій наразі така: у районах Сумської та Чернiгiвської облacтей окупaнти обстрілювали з артилерії наші позиції. На Харківщині основні зусилля противник зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Також ворог намагався провести розвідку боєм у районі населеного пункту Кочубіївка. Наші воїни відповіли влучним вогнем і ворог відійшов. На Слов’янському напрямку окупанти застосовували артилерію у районах Долини, Краснопілля, Дібрівного, Вірнопілля. Рашисти намагалися взяти під контроль населений пункт Богородичне. Однак наші захисники зламали їхні плани та успішно відбили штурм. Сєвєродонецьк ключова точка в системі оборонної операції України в Луганській області. Зараз бої точаться в самому місті і в районі населених пунктів, які розташовані на південь – Тошківки, Золотого, Миколаївки та Врубівки. Окупанти продовжують обстрілювати позиції наших військ зі ствольної та реактивної артилерії. Також завдали авіаудару по населеному пункту Устинівка. Однак наші захисники контролюють промзону Сєвєродонецька, зокрема завод “Азот”, де ховаються мирні жителі. Лисичанськ також повністю контролюється українськими воїнами. На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили ворожий штурм на шляху до населеного пункту Золоте. Ворог відійшов. Окупанти спробували висунутись у напрямку населених пунктів Василівка та Берестове. Однак, наші війська завдали вогневого ураження і змусили рашистів тікати. На Південнобузькому напрямку противник застосовував ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню по багатьом населеним пунктам. Втім українська авіація завдавала ударів по російським підрозділам в Херсонському, Каховському та Бериславському районах Херсонщини. На цьому напрямку у ворога значні втрати у живій силі.








