Зеленодольської громади
Як і попереджав мер Зеленодольську Дмитро Невеселий, ніч на 22 червня видалася тривожною. Ворог здійснив свої наміри та знову підступно обстріляв громаду.
Пошкоджені школа, дитячий садок, магазини, будинки тощо.
Як минула ніч під обстрілами Дмитро Невеселий повідомив зрання, показавши фото наслідків.
-Знову жахлива ніч в громаді.
Один із наших населених пунктів- село Велика Костромка було під обстрілом.
Наслідки: пошкоджено школу, дитячий садочок, будинки людей, старостат, магазин, пошкодженні лінії газопостачання та електропостачання ,люди не постраждали.
Ворог на території громади відсутній.
Кордони Дніпропетровської області під захистом ЗСУ!
Не зволікайте,будьте уважні та обережні, ворог все ще поряд, бережіть себе!
Віримо в ЗСУ і допомагаємо, кожен на своєму фронті! – написав міський голова.

Юлія Олександрова









