У Дніпрі невідомий розмалював рашистським символом “Z” меморіал загиблим бійцям Другої світової війни та війни з росією.
Наразі винного розшукує поліція, влада та міські активісти.
Зокрема депутат міськради Олексій Безуглий оголосив за здачу прихильника «руського миру» чималу винагороду – 10 тисяч гривень.
-Оголошується нагорода 10 000 грн. за інформацію про особу, яка здійснила акт вандалізму на меморіалі загиблим бійцям Другої світової війни та війни з Росією.
Також прошу вас мені в особисті повідомлення інформацію про осіб, які «полюбляють» руzzкій мір та живуть серед нас.
Вони нас жаліти не будуть. Комунальні служби в найближчий час все відмиють, – написав у соцмережах Олексій Безуглий.


Юлія Олександрова









