Під ударом опинився Нікопольський район.
По це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«На жаль, на Дніпропетровщині знову було неспокійно. Під ударом опинився Нікопольський район: окупанти обстріляли поле біля одного з тамтешніх сіл. За попередніми даними, ніхто не постраждав»,-написав Лукашук.
Також він додав, що в Криворізькому районі ситуація контрольована. Для мешканців цього району це була перша спокійна ніч за досить довгий час.









