Трагічний випадок, який стався на пішохідному переході, зафільмував відеореєстратор. На кадрах дві пані поважного віку прямують по “зебрі” , їх пропускає іномарка, аж раптом вилітає автобус і таранить людей. Чому кермувальник грубо порушив правила, мають встановити слідчі. За причинення смерті на пішохідному переході 63-річному чоловікові загрожує до восьми років тюрми.
Ганна Старчевська, речник ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області: “Одна жінка від цього ДТП загинула на місці. Друга – доставлена до лікарні в досить тяжкому стані. Водій автобуса процесуально затриманий в порядку статті 208. Йому оголошено про підозру. Однак під час проведення слідчих дій йому стало зле, тому зараз він знаходиться у лікарні”.
https://www.youtube.com/watch?v=prpFPRWiyTg&feature=youtu.be





