З двома срібними нагородами до рідної домівки з Хорватії, з чемпіонату світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами здоров’я повернулися криворожанка Наталія Мудрик і дніпропетровець Вадим Нестеренко. Дівчина виборола медаль у командному заліку у стрільбі з дрібнокаліберного пістолета, з подібної ж зброї на срібло настріляв і Вадим. Щоправда, його суперником була мішень, яка падає на відстані п’ятдесяти метрів.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2010/07/29__C12_Sport_3_Strelqba.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2010/07/29__C12_Sport_3_Strelqba_full.jpg type=site]





