[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2010/08/11__sport_2_oblastq.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2010/08/11__sport_2_oblastq.jpg type=site]
Нікопольський “Колос” за підсумками першого кола змагань чемпіонату області з футболу серед аматорських команд одноосібно очолив турнірну таблицю першості. ”Штурм” з Партизанського другий, ФК ”Нікополь”, маючи гру в запасі,третій. В центральному матчі турі у Дніпропетровську, на стадіоні “Вихрь”, місцева “Побєда” приймала минулорічного чемпіона петриківський “Факел”.





