”Я обрав “Дніпро”. Хочу тут грати і буду робити все можливе, щоб від моєї гри і команди, уболівальники отримували задоволення”, – заявив опівдні, у середу, в Дніпропетровському аеропорту, двадцятитрирічнияй лівий оборонець аргентинського клубу “Бока Хуніорс”, олімпійський чемпіон Пекіна-2008 Лусіано Фабіан Монсон, який прибув до нашого міста разом з агентами для проходження ретельного медичного огляду з наступним підписанням контракту з футбольним клубом “Дніпро”.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2010/08/12__sport_1_monson.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2010/08/12__sport_1_monson.jpg type=site]





