Біля 75 тон відходів отруйного хімікату гексахлорбензолу знаходяться у Кривому Розі, погрожуючи в будь-який час отруїти людей, але ні владні структури, ні санітарна служба ніяк не реагують. Про “потрійну вибухівку” у вигляді трьох теплообмінників, які прибули на з Хмельниччини на Криворіжжя ще у 2006-му році, розповів дніпропетровським журналістам Володимир Гончаренко — голова Всеукраїнського громадського руху “За права громадян на екологічну безпеку”. Він повідомив, що теплообмінники були задіяні при виробництві гексахлорбензолу в місті Калуш, через високу вартість утилізації їх просто викинули на сміттєзвалище. А потім фірма з Хмельницької області намагалась продати небезпечний вантаж для переплавки “Криворіжсталі”. Під час порізки теплообмінників отруїлось 6 робітників підприємства, тому завод повернув їх постачальнику. А 9 липня, за словами, Володимира Гончаренка, три теплообмінники вагою по 60 тон кожний транспортували у Саксаганський район Кривого Рогу. Заяви до правоохоронних, санітарних органів, місцевої влади та МНС про вкрай небезпечну екологічну ситуацію результату не дали.





