
Прокуратурою міста Дніпропетровська 17.05.2012 порушено кримінальну справу відносно керівника районної санітарно-епідеміологічної станції Дніпропетровська за фактом одержання хабара, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою хабара та одержання хабара повторно). Оперативно-технічними заходами, що проводилися протягом трьох місяців слідчими міської прокуратури спільно з відділом державної служби боротьби з економічною злочинністю міського управління МВС, встановлено п’ять епізодів отримання хабара вказаним керівником районної СЕС – за прискорення підготовки та видачі підприємцям позитивного акта санітарно-епідеміологічного обстеження об’єктів. Загальна сума хабарів – близько 7 тис. грн.
За подібні діяння Кримінальним кодексом України передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
24 липня 2012 року досудове слідство по справі закінчено. Справу передано до суду.
Прокуратура м. Дніпропетровська





