Після підписання Кредитної угоди із ЄБРР, будівництво Дніпропетровського метрополітену зрушило з місця. Підземний громадський транспорт, за підрахунками фахівців, буде рентабельним тільки за умови перевезення майже ста мільйонів пасажирів на рік. Тому вже зараз міська влада почала розробляти проекти щодо змін у транспортному русі міста. Вони допоможуть збільшити пасажиропотік у метро. На порядку денному — можливість об’єднання метро-ресурсів із Придніпровською залізницею, а також – побудова семи додаткових залізничних станцій. Залізниця має урахувати побажання людей і визначити місця для посадочних павільйонів. Таким чином, доступ до метрополітену буде забезпечений фактично всім городянам, і кожен зможе дістатися з одного кінця міста в інший із використанням тільки одного проїзного квитка. Вже внесли пропозицію використати залізницю від станції ” Зустрічна” до ” Північної”, а може, і до ” Ігрені”. А між станцією метро “Музейна” та пагорбом Слави, де планується нова платформа для міської електрички, є відстань, яку потяг під землею повинен проїхати, щоб розгорнутися. Місце розвороту теж служитиме для висадки пасажирів. Також задіють так звані безкоштовні метроавтобуси — вони будуть переозити городян від станції “Музейна” до “Залізничної”. Фінансування проекту – за рахунок міської влади і ніяким чином не торкнеться кредитних коштів на будівництво самого метрополітену. Проте якщо ця сума виявиться непід’ємною для міського бюджету, маємо чекати на новий кредитний договір із ЄБРР.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/08/02__dobarina_metro_sinkhron.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/08/02__dobarina_metro_sinkhron.jpg type=site]





