Губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул заявив, що в серпні цього року на сесію обласної ради буде винесене питання про виділення квартир нашим олімпійським чемпіонкам.
«Перемога дніпропетровських спортсменок на Олімпійських іграх – це велике досягнення для нашого регіону та всієї України. Наші чемпіонки отримають квартири. А будинок, в якому знаходяться їх квартири, носитиме назву «Олімпійський», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.





