Претензії до міських управлінь охорони здоров»я та освіти висказала дніпропетровським журналістам Тетяна Кучерява – мати хлопчика, котрий постраждав під час аварії автобусу, що віз школярів на екскурсію до Хортиці весною минулого року. За словами жінки, відповідні служби ігнорували її прохання надати медичну та психологічну реабілітацію її дитині, яка отримала черепно-мозкову травму. Розслідування за фактом аварії досі не завершено, винні не визначені, але присутній на прес-конференції начальник міського управління освіти Володимр Гречин заявив, що з боку адміністрації 11-ї школи Самарського району, яка організовувала екскурсію, не було виявлено будь-яких порушень. Стосовно допомоги постраждалим дітям, чиновник наголосив, що всім бажаючим пропонувались консультації психолога і обіцяв вивчити претензії матері школяра.
Тетяна Кучерява, мати постраждалого в аварії школяра і Володимир Гречишин, начальник управління освіти Дн-ської міськради мають діаметрально протилежні погляди на якість психологічної допомоги
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/08/14__Khnichova_IS_pretenzii_SKh.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/08/14__Khnichova_IS_pretenzii_SKh.jpg type=site]





