Сім років тому серед білого дня в центрі Дніпропетровська на перехресті вул. Феодосійської і пр. Гагаріна, був розстріляний в упор екс-начальник УБОЗу в Дніпропетровській області полковник міліції Едуард Володимирович Шевченко. Авто з кілерами, озброєними автоматом Калашникова і пістолетом-кулеметом «Скорпіон», перетнуло пр. Гагаріна і зупинилося біля іномарки, в яку вже встиг сісти Шевченко . Його розстріляли впритул, шансів на порятунок не було. У 2005-му правоохоронці називали це викликом і вважали справою честі знайти та покарати винних, але до цих пір злочин вважається не розкритим. Як пише інтернет -сайт “ОРД” свого часу перебуваючи на посаді начальника УБОЗу Едуард Шевченко, маючи в своєму розпорядженні потужні важелі тиску, зумів увійти в долю до таких великих акул бізнесу, як торгова компанія “Маркет груп”, “Корпорація” Логос”, клуб “Бартоломео” і в інший не менш серйозний і «небезпечний» бізнес. А коли він став “не при погонах”, без посади, сталося непоправне. Втім, це тільки одна з версій. Взагалі як показує практика, резонансні злочини у Дніпропетрвоську майже завжди залишаються нерозкритими. Достатньо лише згадати зухвалі вбивства біснесменів Ніколаєва, Брагинського, Аксельрода.





