В ніч проти 21 вересня з Валентиною Костянтинівною в її власній оселі сталася неприємність.
“Я вышла на болкон, ну делала салат из капусты, банки не вместились в холодильник, я вынесла на балкон, это было начало двенадцатого, где-то минут 15. Я поставила банку на балкон и мне тут вдруг что-то опекло. То ли укусило, я не поняла. Я подумала, что оса”, – розповідає Валентина Калітіна
Валентина Калітіна тоді увімкнула світло і зрозуміла: палець ноги отримав опік від кинутого кимось з балкону недопалку.
“Оно у меня всю ночь пекло, я всю ночь не спала”, – жаліється Валентина Калітіна
Сама жінка живе на шостому, а над нею ще три поверхи.
“Я примерно знаю. Надо мной 7-ой этаж, там живет женщина с двумя детьми, которая курит”, – каже Валентина Калітіна
Але щоб не бути голослівною Валентина Костянтинівна залишила на балконі все, як є, і пішла до лікарні засвідчити опік.
“Я сняла все это, пошла к доктору, он мне написал справочку, я отнесла к участковому, я его приглашала его, написала заявление ему. А если б это был пожар?” – каже Валентина Калітіна
Дільничний, говорить жінка, на заяву поки що не зреагував, слідчі дії не провів. Валентина Костянтинівна ж звернулась на телебачення аби закликати людей до елементарної порядності, якої вимагає життя у суспільстві.
“Просто люди пусть в своих квартирах курят и кидают окурки в пепельницы и выносят за собой. Пусть знают, что такое ответственность и как жить в коммунальных квартирах”, – наголошує Валентина Калітіна.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/10/01__Masha_okurok.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/10/01__Masha_okurok.jpg type=site]
Автор: Марія Алексевич
Камера: Олександр Вернігоров





