Керівники теплопостачальних підприємств міста запевняють, роботи з підготовки систем до опалювального сезону завершені і чекають на команду запуску. Близько 30 кілометрів теплотрас замінили на нові, кажуть у «Міських теплових мережах». Закупили також 28 нових котлів. Паспорти готовності отримали всі котельні Дніпропетровська. Зараз проводиться опробування обладнання в холодному режимі. Гарячу воду мешканці міста отримають із запуском самої системи, адже борги населення з року в рік тільки збільшуються.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/10/03__Mandrykina_Teplo.flv poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/10/03__Mandrykina_Teplo.jpg type=site]





