Губернатор привітав залізничників Дніпропетровщини з професійним святом та відзначив обласними нагородами кращих працівників галузі.
Як повідомив начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, до бюджетів усіх рівнів підприємством перераховано більше 2 мільярдів гривень податків та зборів. На урочистостях залізничники обіцяли найближчим часом відкрити рух швидкісних пасажирських електропоїздів «Інтерсіті+» виробництва «Хюндай», які з’єднають обласний центр зі столицею.
Також у 2013 – 2014 роках планується запровадити рух рейкового автобусу по маршруту Дніпропетровськ (Центральний вокзал) – Сухачівка – Зустрічний – Південний вокзал – Нижньодніпровськ вузол – Ігрень – Дніпропетровськ (Центральний вокзал). Це дозволить розвантажити міський транспорт та забезпечить зручний переїзд пасажирів.





