Львівське «Динамо» , харківський «Слобожанець», ДНУ і «Колос» з Київської області склали квартет “Б”першого туру XXII чемпіонату України серед чоловіків і рівно така кількість команд, які представляють Київ, Харків, Краматорськ і Дніпропетровськ вийшли на старт XXI чемпіонату України серед жінок з водного поло, які сьогодні паралельно розпочалися на воді дніпродзержинського басейну “МіКомп” і триватимуть впритул до 4 листопада.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/02__sport_1_vodnoe_polo.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/02__sport_1_vodnoe_polo.jpg type=site]





