Микола Кожушко нічого не їсть уже дві доби і зупинятись не збирається, допоки проблеми дітей та батьків не будуть вирішені. Мова йде про 20 сімей у Ленінському районі та кілька по всьому місту. Активіст проінформував про своє голодування обласну раду, облдержадміністрацію та обласну прокуратуру. Каже, на конкретні кроки від влади ці люди чекали довго, втім, за його ж словами, нічого на їхню користь не відбувається. Наразі умови, в яких опинилися ці родини, Микола Кожушко називає катастрофічними та обвинувачує чиновників у бездіяльності.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/07__02_Gireva_SKh_golodovka.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/07__02_Gireva_SKh_golodovka.jpg type=site]





