Справа у тому, що місцеві та обласні ради після обрання народних депутатів помітно поріділи. Дніпропетровську міську раду залишають 3 депутати та заступник мера, з дніпропетровської обласної ради до Києва поїдуть 5 депутатів. Хто сяде на їхні місця і за яким принципом?
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/08__Gireva_kontsa_i_kraja_ne_vidno.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/08__Gireva_kontsa_i_kraja_ne_vidno.jpg type=site]
Автор: Анна Гірєва
Камера: Володимир Позняк





