20 років тому вони отримали по 8 соток в постійне користування від Південмашу по черзі на квартиру. Люди звинувачують місцевих чиновників у афері, адже нещодавно ця земля — біля 70 га в селищі Краснопілля – перейшла в комунальну власність, але їм відмовляють у приватизації їхніх садиб. З 483 ділянок законно оформити у власність дозволили лише приблизно 170 обраним особам, господарі решти ризикують втратити землю і навіть будинки, які встигли там збудувати. 13 листопада обурені землевласники направили звернення зі своїми вимогами до облдержадміністрації та міськради, і провели пікет біля будівлі міської ради.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/13__Khnichova_IS_pyket_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/13__Khnichova_IS_pyket_SKh.jpg type=site]





