До звичних в холодну пору року епідемій вірусних захворювань за прогнозами лікарів залишилось 2-3 тижні, і медики вже готуються до погрози, проводячи щеплення. 19 листопада проти грипу щепилися лікарі та керівництво головної лікарні Дніпропетровщини.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/19__Khnichova_shcheplennja.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/19__Khnichova_shcheplennja.jpg type=site]
Автор: Ольга Хничова
Камера: Андрій Лисенко





