Як повідомляють минулі власники торгових місць, вночі, з понеділка на вівторок, окрім важкої техніки на місці працювали зо три сотні охоронців. Вони силою не пускали людей навіть забрати особисті речі — так принаймні говорять люди. Додають також — такого кінця не чекали після останньої зустрічі із мером, Іваном Куліченком. Той, начебто пообіцяв — робочі місця підприємців ніхто не чіпатиме. Нагадаю, раніше міський голова наголошував — Нагірний ринок ніколи не був у комунальній власності. Він завжди перебував у приватних руках. І все ж таки влада Дніпропетровська цілком і повністю виступала на боці людей — так казав мер Куліченко. У середу 28 листопада дивіться на 9 каналу сюжет із подробицями.





