Обласний конкурс на кращу медичну сестру Дніпропетровщини проходить щорічно, починаючи з 1972 року. За цей час у ньому взяли участь майже 500 конкурсанток. Конкурс складався з двох турів. Перший тур проводився в містах та районах області впродовж вересня-листопада поточного року. В ньому взяли участь 120 медсестер, з яких було обрано 7 учасників другого туру – фіналу обласного конкурсу.
У фіналі учасники продемонстрували трихвилинний фільм-презентацію про себе і медичний заклад, у якому вони працюють. Також фіналісти виконали практичні завдання, де показали рівень своїх професійних навичок та вмінь.
За результатами набраних балів, перше місце в обласному конкурсі «Краща медична сестра Дніпропетровщини 2012 року» посіла Анна Орел – медична сестра-анестезистка, яка працює в Дніпропетровській міській клінічній лікарні №9. Друге місце зайняла Наталя Громова – рентген-лаборант із Криворізької стоматологічної поліклініки №3. Третє місце в конкурсі посіла Юлія Гасенко, яка працює акушеркою у відділенні патології вагітних Дніпродзержинської міської лікарні №9.
Переможниця конкурсу отримала в подарунок комп’ютерний планшет та квіти, всі інші учасниці конкурсу – мобільні телефони. Крім того, всі медичні заклади, в яких працюють учасниці конкурсу отримали в подарунок сучасний пристрій для прибирання, укомплектований спеціальним обладнанням.
«Щорічний обласний конкурс на кращу медичну сестру сприяє удосконаленню професійних навичок та підвищує престижність професії медичної сестри. Також цей конкурс підтверджує високий рівень професійної підготовки наших медиків. Це доводить той факт, що в цьому році переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращу медичну сестру стала медична сестра з Дніпродзержинська Ганна Суп», – сказала начальник головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.
Також вона відзначила, що на Дніпропетровщині створюються належні умови для роботи медичних працівників: збільшені заробітні плати, проводяться ремонти медичних закладів, закуповується сучасне медичне обладнання та автомобілі для Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Це спрямовано на підвищення якості надання медичних послуг жителям області та забезпечення професійного розвитку медиків Дніпропетровщини.
Переможниця Всеукраїнського конкурсу «Ескулап-професіонал 2012 року» Ганна Суп, яка працює медсестрою у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Дніпродзержинської міської лікарні швидкої медичної допомоги, була нагороджена почесною грамотою голови Дніпропетровської облдержадміністрації.





